СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Аца Лукас прозборе за заминувањето од „Гранд“, кавгата со Лепа Брена, децата…

Во втората епизода од новото ток-шоу „Недела на Канал 5“, кое се емитува секоја недела во 18:30 часот на програмскиот сервис на Канал 5 телевизија, гости во главното студио се Ристе Ристески, популарниот македонски пејач и единствен Македонец кој победил во „Ѕвездите на Гранд“ и Аца Лукас, најголемата балканска ѕвезда.

Аца Лукас во емисијата зборува за пријателството со Ристе Ристески, вели дека го засакал уште првиот пат кога го видел на бината пред него и дека ќе го штити, но не ја пропушти приликата и брутално ги нападна Саша Поповиќ, Лепа Брена, членовите на жирито и ја откри вистинската причина зошто повеќе не е таму.

Во ексклузивното интервју за „Недела на Канал 5“, Аца Лукас зборува за односот со својата поранешна сопруга и децата, како и бројни пикантерии од неговиот приватен живот кој јавноста досега немала можност да ги слушне.

Домаќини на главното студио во „Недела на Канал 5“ се Кристина Атанасова и Стојан Симјаноски, млади и атрактивни телевизиски лица кои го освоија срцето на гледачите уште во првата епизода од шоуто и поставија стандард за тоа како треба да изгледа вистинско забавно шоу.

Гледајте „Недела на Канал 5“, секоја недела во 18:30 часот!