Српската пејачка Ана Николиќ ги „запали“ социјалните мрежи со својот провокативен стајлинг кога го објави видеото додека одеше по улицата во црн, транспарентен фустан од тантела.

Ана позираше во центарот на Белград во посмел стајлинг, а во моментот кога се сврте, се виде дека има само црна танга под фустанот.

Пејачката веднаш го објави видеото на Инстаграм, и тоа како изгледа нејзиниот стајлинг, кој веројатно беше поради снимањето на нова фотосесија.

Инаку, Ана Николиќ неодамна изјави дека е среќна бидејќи таткото на нејзината ќерка, раперот Раста излезе од притвор.