СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

БЕЗ ГАЌИЧКИ: Македонката Андријана вечерва со БЕЗОБРАЗЕН ШЛИЦ во финалето од „ЅГ“! (ФОТО)

Финалистката од Македонија на регионалниот музички натпревар на „Ѕвездите на Гранд“, Андријана Петрушовска ги воодушеви жирито и публиката изведувајќи ја песната „Танго“ на групата Негатив, но и со изгледот што го „препишала“ од песната што ја отпеа Ивана Питерс.

„Како крв црвена…“ беше фустанот што го носеше Андријана и поради кој беше во центарот на вниманието.

Причината е шлицот кој допираше до нејзиниот колк, поради што и публиката и камерманите кои постојано зумираа беа убедени дека таа не носи гаќички под него.

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸