Пејачката и победничката на „Задруга“ Кија Коцкар ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи.

Имено таа сподели фотографија од својата дневна соба, но наместо во другите детали од станот сите гледаа во пејачката која на истата беше гола.

Таа додека чекаше масажа на својот кревет беше прекриена само со пешкир на долниот дел од телото, додека грбот и беше сосема гол.

Во собата се гледа и новогодишната елка на пејачката која сама ја украсувала во пресрет на празниците.

Инаку, Кија има тетоважа на грбот, што всушност е текст на песна.

Ова се стихови кои за Кија ги напишало нејзиното поранешно момче, раперот Струка, со кој била во врска пред Слободан Радановиќ.

Тој ѝ посветил стихови, а таа нему му посветила тетоважа затоа што зборовите и биле посветени на неа.