Добро е познато дека пејачката Сандра – Африка важи за една од најзгодните жени на овие простори, па сега реши тоа и да го покаже и докаже.

Иако најчесто одмора на луксузни дестинации подалеку од регионот, сепак на почетокот на ова лето Сандра реши да започне скромно, па на почетокот на јуни е забележана во Црна Гора.

И без разлика каде е, Сандра легната на плажа со неколку фотографии повторно ги воодушеви сите вистински љубители на убавината на женското тело. Таа позира во костим за капење, поточно во мини танга бикини кои во преден план ги истакнуваат сите нејзини атрибути.

А Сандра, машала, очигледно дека е повеќе од бујна. Однапред доминираат нејзините големи силиконски гради, додека одзади она што импонира е извајаната заоблена задница, која доминира.

А задоволството не го кријат ниту нејзините обожаватели на социјалните мрежи, чии импресии бујната пејачка реши да ги освежи, со тоа што ги потсети на најдоброто од себе…

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸