СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Бугарската Гавазова воопшто нема срам- се слика и целосно гола (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Едноделниот костим за капење дефинитивно е дизајниран да открива повеќе отколку што крие. Бугарската фолк пејачка, позната како Андреа Бугарија, не престанува да ја разгорува фантазијата на своите обожаватели.

Таа има речиси половина милион следбеници на Инстаграм, а армијата следбеници се повеќе и повеќе расте поради провокативните и разголени фотографии на Андреа.

Поранешната девојка на боксерот Кубрат Пулев знае да позира и целосно гола, објавувајќи експлицитни видеа во кои на различен начин ги истакнува нејзините главни атрибути, а такви ги има многу.

Таа сега го поминува својот одмор на грчкиот остров Крит, па објави серија фотографии и видеа од плажата.

– Земи ме кога ќе можеш…, порача таа.

Можеби тоа не е сирената што ја замислувате, но Андреа има свој шарм без сомнение. Повеќе од нејзините слики можете да видите подолу.

📸

📸

📸

📸

📸