СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Црна магија ги остави сите без зборови во соседна Србија (ФОТО)

Неверојатна информација доаѓа од соседна Србија, која сите ги остави подзинати, како да се работи за хорор филм откако навивачите на Смедерево, Ултра Семендриа ја објавија веста дека од теренот на стадионот е ископана – обезглавена црна мачка.

Мачката била пронајдена додека биле извршувани градежни работи на теренот за негово подобрување и поставување на нова тревната подлога. Па, кога ја откопале мачката, сите биле зачудени.

„Мртва мачка, без глава, закопана на центарот на теренот на стадионот на Смедерево. Не знаеме што сакале со ова да направат? Џабе влашки магии, џабе црни магии“, објавија навивачите на Смедерево.

📸

📸

📸