Српската старлета и поранешна ријалити учесничка Тамара Ѓуриќ директно од Златибор се појави на снимањето една од најгледаните ТВ шоу емисии во толку провокативно издание, што кај сите веднаш привлече внимание.

Имено, Тамара на својот Инстаграм профил објави неколку видеа, на кои не се знае што е попредизвикувачки бидејќи на секое е толку разголена што обара на колена.

Старлетата избрала ултра кусо фустанче со деколте длабоко до пупачето и од кусо – покусо, што кога седна и ѕирна „мачето“.

Или поточно црните гаќички, таму долу во подножјето на меѓуножјето, од кое се протегаат нејзините долги тенки нозе обуени во високи потпетици.

Поглед нагоре и пред да стигнете да ја погледнете в очи, старлетата во преден план ќе ви ги предочи нејзините гигантски силиконски гради, кои повеќе се надвор отколку внатре во деколтето, кое ги држи минимално покриени, а повеќе откриени.

Но, тоа очигледно не е ништо во споредба со следната тура разголени пози во еротска долна облека на цицлестата Тамара.

Најавата какво лудило со Гастоз ни подготвува, допрва клопчето ќе го одмотува…

Дали меѓу двете ријалити ѕвезди имало само професионална соработка или старлетата кај пејачот таа вечер била и на… „приватна обработка“?

📸