Убавата и атрактивната бугарска манекенка Николета Лозанова е девојка на голманот на Левски Николај Михајлов.

Сексапилната Николета редовно ги воодушевува фановите на социјалните мрежи со провокативни фотки.

На фотографиите редовно во преден план се нејзините облини.

Под последната серија на „жешки“ фотографии од кои застанува здивот Николета напишала.

-Сама дома!!!

📸

📸

📸

📸

📸