СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Цеца со БРУТАЛНО деколте и шлиц ги засени сите на финалето на „ЅГ“

Вечерва се одржува финалето на популарното натпреварување „Ѕвезде Гранда“ за 2022 година.

Шеснаесет кандидати го обезбедија своето место во финалето со помош на менторите: Светлана Цеца Ражнатовиќ, Марија Шерифовиќ, Ѓорѓе Давид, Вики Миљковиќ, Александар Милиќ Мили, Драган Стојковиќ- Босанац, Снежана Ѓуришиќ и Ана Бекута.

Жирито дефинитивно е подготвено да слушне чиј кандидат ќе победи, а посебно се подготвени за оваа прилика.

Цеца блесна во светкав фустан кој има длабок шлиц, но и деколте.

Кога се појави фолк дивата сите погледи беа вперени во неа, а никој не можеше да го тргне погледот, а се слушаа и коментари за тоа како изгледаат милион долари.

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸