СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Дипломираше внуката на Зоран Заев

Кон средината на јуни славеше роденден, а сега дипломска…

Внуката на поранешниот премиер Зоран Заев има голем повод за славење. Имено, таа ја одбрани дипломската и со тоа ги заврши додипломските студии на Машинскиот факултет во Скопје.

„Официјално инженер“ – напиша Ева покрај фотографијата од свечењето бранење на трудот.

📸

Инаку, со своите следбеници ги сподели и фотографиите од табло, но откри и како изгледала за апсолвентската забава.

📸