СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Карлеуша се пофали со новите хит чевли- цената е вистинска „ситница“

Поп -sвездата Јелена Карлеуша често ги истакнува своите комбинации на облека кои предизвикуваат големо внимание во јавноста, а сега покажа чевли, кои се тренд во најава.

Имено, Карлеуша објави видео на Инстаграм во кое ги претстави своите нови чевли, неонско розеви, од познат моден бренд. Многумина беа воодушевени од глетката, а на некои им се заврте кога сфатија колку всушност чинат чевлите.

Невообичаени потпетици се од Италија, од последната сезона на познат моден бренд, а цената е вистинска „ситница“ – 670 евра.

Со оглед на тоа колку ЈК сака облека и чевли, не е изненадувачки што овие чевли сега станаа дел од нејзината огромна колекција, а многумина се прашуваа дали се нов хит.