ФОТО: Ќерката на Цеца шокираше со новиот изглед

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ е позната по своите различни стајлинзи, но овој пат ги изненади сите свои следбеници со најновата објава.

Имено, таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија во марама, која потсетува на онаа што ја носат жените во Индија.

На неа доминираше розовата боја, топ и кратко здолниште со детали, а фотографијата ја опиша вака:

„Индиска принцеза“, напиша таа во описот на фотографијата.