СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Кој ги гаќа минувачите со балони полни со вода на популарното шеталиште во Сараево?

Најпознатото шеталиште, омилено и на туристите и на сараевчани, сараевската Ферхадија, деновиве е сцена на скандалозно однесување на неодговорна личност или повеќе од нив.

Бројни читатели го контактирале порталот „Аваз“ и се пожалиле дека непознати лица фрлаат во минувачите со балони полни со вода.

Оваа информација за порталот „Аваз“ ја потврдија од Дежурниот оперативен центар на МВР на кантонот Сараево.

– Случајот е пријавен, полицијата излегла на терен – рекоа од таму.

Повеќе информации за сторителите ќе бидат познати по истрагата.

📸

📸