Српската актерка Лидија Вукиќевиќ често објавува фотографии на својот Инстаграм профил, а во последната објава откри каде се наоѓа.

Имено, таа ги почести свои обожаватели со слика од Охрид, на фотките атрактивната актерка е во бели бикини кои ги истакнуваат нејзините бујни облини.

Како што може да се види од фотографиите, актерката ужива во животот и максимално ги користи сончевите денови.

„Кога ќе ми кажат дека треба да поминам уште 2.000 километри и да одиграм 10 претстави… и ова ми се допаѓа“, напиша таа.

📸

📸