СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Милица Павловиќ ги „заборави“ гаќичките дома?

Пејачката Милица Павловиќ настапува на црногорското приморје каде ги доведе до вриење фановите.

Имено, таа во Будва се појави во фустан кој повеќе откриваше отколку што покриваше, а како што на многумина им изгледаше веројатно немаше ни долна облека на себе.

Милица се одлучи за фустан во беж боја кој оди само преку едно рамо и наликува на креациите кои се носеле во времето на Античка Грција. Многумина мислат дека ги „заборавила“ и гаќичките“.

Што мислите вие?

📸

📸

📸

📸

📸