Атрактивната пејачка Теа Таировиќ редовно е во центарот на вниманието поради провокативните изданија во кои се појавува на своите настапи, но и воопшто каде и да се појави.

Сега, ред дојде да направи вистински „хаос“ и на социјалната мрежа Тик Ток.

Имено на Тик Ток кружи видео на кое пејачката е снимена на еден настап во ноќен клуб каде буквално е облечена во минијатурно тесно фустанче, а едната од градите бидејќи не можеше да ги собере во нејзиното премало деколте ќе и излезеше.

Следбениците не можеа да се изнагледаат во нејзините силикони за кои не крие дека ги ставила неодамна.

📸

📸

📸

📸

📸

📸