Поранешната девојка на Дарко Лазиќ, хрватската пејачка Оливера Матијевиќ, стана позната по тоа што учествуваше во „Ѕвездите на гранд“, но и по ветувањето дека ако ја пуштат да влезе и учествува во релното шоу „Задруга 5“, ќе ги раскаже сите пикантерии за нејзината врска со фолкерот.

Атрактивната бринета во меѓувреме не седи со скрстени раце, туку одново ги измами воздишките на своите машки следбеници на социјалните мрежи, откако покажа со каква позадина располага.

Имено, популарната пејачка позираше за своите придружнички во повеќе од провокативно издание. Поточно, таа во преден план ја истакна својата секси задница, глетка на која ретко кој може да остане рамнодушен.

Но секси сцената која ја објавила на Инстаграм ниту и е прва, ниту единствена во таква поза.

Имено, Оливера знае што е тоа што најдобро на неа, па затоа најчесто и така се фотографира – свртена со грб или поточно со големата обла задница кон фото објективот, која го запира здивот.

Лицето и не е важно, важно и е да биде истакнато, она што на неа е најсекси и најиспакнато.

Затоа, речиси секогаш и секаде, во секоја можна прилика, Оливера не правејќи разлика, својата примамлива задница без преседан ја истакнува во прв план.

Позите можеби поразлични, ама кадарот истиот еден… Впрочем, убавиот голем и заоблен задник на пејачката, кариера е вреден!

Затоа и треба што повеќе да се слика во секоја можна прилика, па хрватската пејачка „умира за отпозади“…

Или поинаку кажано, Оливера Матијевиќ најмногу преферира одзади да позира!

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸