СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Aктерката и пејачка Селена Гомез со години важи за една од најпопуларните личности на светот, а беше и една од најследните јавни личности на „Инстаграм“.

Селена често се појавуваше на јавни настани и случувања, но во последно време немаме прилика да ја видиме во јавност.

Токму и поради кога и се појави некаде, папараците ја фотографираат. Овојпат, тие ја фотографиирале по ручек со пријателките и Селена покажа како изгледа кога не е скоцкана.

Актерката била облечена во панталони и краток дуксер – топ, а немала ни грам шминка.

Сепак, многумина тврдат дека таа не личи на она девојка на Инстаграм каде што секогаш е средена, скоцкана.

Многумина се загрижани и за нејзиното бледо лице бидејќи Селена со години се бори со анксиозност, но тоа го крие на социјалните мрежи.