Водителката Јелена Спенџарска не е позната по тоа што објавува провокативни фотографии на својот профил на Инстаграм, но од време на време и таа знае да изненади…

Поточно, Јелена на својот профил на Инстаграм објави две фотографии на кои позира во виолетова долна облека.

За кратко време нејзините фанови ја „нападнаа“ со позитивни коментари, а еве неколку од нив:

„Убава како пролет“, „Боженствена“, „Женооо“, „Ау!“ – се само дел од десетиците коментари.

Погледнете:

👀

👀

👀

👀

👀