СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Старлета ја покажа тангата во авион- а под неа ЗАДНИК ЗА МЕДАЛ

Украинската старлета Алена Омовиќ се прослави со нејзините голи фотографии на „Инстаграм“. Има милиони фоанови и главно на сликите е без шминка и филтери но со минијатурни бикини и прекратни фустани.

Има слики во коли, на плажа, покрај базен, а сега се соблече и за време на лет во авион. Таа се соблече додека авионот чекаше на писта на аеродром во Виена. Ги соблече панталоните и го покажа задникот и црната танга, а фотографијата ја објави на „Инстаграм“.

Многумина и коментираа дека изгледа супер, но и се чудеа како другите патници воопшто не ја приметија.

„Мислам дека овој човек изгуби многу што гледа на другата страна“, и напишаа тие, алудирајќи на мажот кој поминал покрај неа додека таа позира без панталони.