Стојанка Новаковиќ Стоја се појави на снимање на новогодишна емисија и откри детали за нејзината промена.

Имено, пејачката ослабе, па откри дека била на лепосукција.

– Добивам комплименти, значи дека е добро. Јас сум презадоволна. Драго ми е што ме споредуваат со Кардашијан. Многу сум помлада и подобра риба од Крис Џенер, истакна Стоја и додаде:

– Сė што правам, правам сама, бидејќи сакав друга фризура. Знам што сакам, не се каам.

Стоја истакна дека не се дружи со колегите од јавната сцена.

-Го осигурав задникот како Џеј Ло. Не е баш на милион како неа бидејќи живееме во Србија, туку е во согласност со можностите, додаде пејачката.

Таа потенцираше дека била на лепосукција во Турција.