СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

(фото) СТРАШНА СООБРАЌАЈКА УТРОВО: Две лица загинаа во судир на четири возила во Црна Гора

Две лица загинаа утрово во страшна сообраќајна несреќа на главниот пат Подгорица-Цетиње, во градот Обзовица во Црна Гора, јавува подгоричкиот весник „Вијести“

Од Управата на полицијата за „Вијести“ велат дека едно лице е тешко повредено. Полицијата се уште го нема утврдено идентитетот на жртвите.

Во сообраќајката која се случила околу 9 часот и 30 минути учествувале четири возила, од кои едно излетало од патот. Поради увидот кој во тек, сообраќајот е во прекин.

📸

📸

📸

📸

📸