СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Теодора Џехверовиќ позираше топлес, па праша: Дали е можно некој во 21 век да краде пешкири?

Пејачката Теодора Џехверовиќ моментално ужива во летниот одмор со својот партнер Нино Челебиќ, а во текот на денот навистина се опуштиле.

Имено, Теодора првично им призна на своите следбеници на социјалните мрежи дека се опила.

– Знаете дека пијам претежно џин и тоник, а сега испив половина чаша вино и почна да ме фаќа некоја топлина. Како да ме удри. Претпоставувам е така бидејќи обично не пијам вино. Што се случува ?! -порача Џехверовиќ со широка насмевка..

После тоа пејачката ја објасни позадината на објавените фотографии на кои позира топлес на карпите.

– Денеска отидовме на плажата каде што се карпите. Оставивме пешкири таму, а потоа се движевме малку меѓу карпите бидејќи сакав да се фотографирам без горниот дел. Можеби бевме таму пет минути и кога се вративме видовме дека некој ни ги украл пешкирите. Дали е можно некој во 21 век да краде пешкири? – рече Теодора.

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸