СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ДЕКЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

(ФОТО) ТРАГЕДИЈА УТРОВО: Возач на камион загина откако при истовар закачил високонапонски вод во Србија

Тешка несреќа се случи утрово во Србија, каде засега непознат работник загинал при изградбата на брзата пруга Белград- Нови Сад, а несреќата се случила нешто по 9 часот.

– Како што неофицијално дознаваме, тој бил во кипер, а при истовар на материјал закачил високонапонски вод, јавуваат српските медиуми.

Истрагата на лице место е во тек, а железничкиот сообраќај меѓу Нови Сад и Белград е во прекин. Возот „Соко“ е паркиран на станицата во Нови Сад до дополнително известување.

📸

📸

📸