СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

(фото) ВОЗАЧ НА ШЛЕПЕР ЗАГИНА НА ЛИЦЕ МЕСТО: Катастрофален судир на 3 камиони кај Лозница

Во тешка сообраќајна несреќа што вчера се случи кај Текериш, кај Лозница, на лице место загина возачот на шлепер.

Како што е објавија медиумите, во несреќата учествувале вкупно три шлепери.

Судејќи по објавените фотографии, еден камион е целосно уништен, блокирајќи го патот, додека другите два излетале од патот.

Повеќе детали ќе бидат познати по увидот и истрагата.

📸