Ким Кардашијан неодамна беше „уловена“ на плажа на Карибите додека снимаше нова кампања за нејзиниот бренд за долна облека и костими за капење SKIMS, а во таа прилика позираше во заводливи пози во необичен син костим за капење кој самата го дизајнираше.

Ријалити ѕвездата ги истакна своите бујни облини во минијатурни гаќички кои достигнуваат речиси до половината, што дополнително ја истакна нејзината фигура во облик на песочен часовник. Овој модел на гаќички го краси и полутанга, па познатата 40-годишна убавица го покажа речиси целиот задник.

Инаку, луѓето често шпекулираат дека специфичната фигура на оваа Кардашијан е резултат на фотошоп, но овие папарацо фотографии дефинитивно докажуваат дека во реалноста изгледа идентично, а фотографиите можете да ги видите во нашата галерија.

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸