Како што објави полицијата во текот на вчерашниот ден во полиција лекар од Итна медицинска помош пријавил дека во импровизирана куќичка на подрачје на Гази Баба констатирале смрт без траги на насилство кај неколкумесечно бебе.

Увид бил извршен, соопшти полицијата..