Балканската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ сериозно му се посвети на својот изглед и ја доведе својата линија до совршенство, а како доказ за тоа се и фотографиите снимени пред да оди на некој од тренинзите.

Таа била „мета“ на екипата на емисијата „Paparaco lov“ која ја снимила во раните утрински часови додека одела во теретана.

Како што секогаш се појавува дотерана и средена во јавноста, пејачката овој пат беше фотографирана во хеланки кои ги истакнаа нејзините совршени нозе, но и нешто друго.

Имено, најголемо внимание привлече бујниот и обликуван задник на Цеца, што е доказ дека пејачката го „фрла“ акцентот на одредени делови од телото на тренинг.

Во продолжение погледнете колку Цеца изгледа позатегнато во хеланки:

📸

📸

📸

📸

📸