СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Хорор во соседството: Полицијата во куќа пронашла мртво новороденче завиткано во крпа

Мајката наводно гo оставила детето и папочната врвца завиткани во крпа. Медиумите јавуваат дека таа потоа заминала.

Мртво бебе е пронајдено вечерва во куќа во Чента кај Зрењанин во Србија, дознава Телеграф.рс.

Тие пишуваат дека мајката гo оставила новороденото бебе со папочната врвца завиткани во крпа. Таа потоа наводно ја напуштила куќата.

Телеграф пишува дека полицијата дошла во куќата по дојава. Не можеле да ја најдат мајката, па почнале да ја бараат.

Други детали за случајот се уште не се познати.