СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Хоспитализиран Петар Грашо

ПЕТАР ГРАШО заврши во болница на инфузија, откако му паднал имунитетот поради напорниот распоред и бурното темпо.

Менаџерката на Грашо, Мартина Подгорски ја потврди веста за Стори.

– Прими витаминска инекција, па не станува збор за некои посериозни ситуации во болницата, вели таа.

На прашањето како е на новопечената мајка Хана Хуљиќ и нејзината ќерка Алба, таа одговори дека „со нив се е во ред“.