Малата Мартија Станојковиќ која сите ја запознавме преку учеството во музичкото шоу Пинкови ѕвездички порасна во вистинска убавица.

Македонската пејачка на големо подготвува нови проекти, а нејзината публика со нетрпение очекува нешто ново од неа.

Деновиве таа на социјалните мрежи сподели многу секси фотографии.

На последната таа позира во црвен фустан кој го истакнува нејзиното деколте.