Македонскиот шоумен Игор Џамбазов повтоно се пофали со облините и стомачните на својата девојка.

Имено аплпинистката Илина Арсова позираше во костим за капење, а Игор гордо ја превзема и ја сподели фотографијата на своето „стори“ на Инстаграм.

Деновиве тие двајцата одмараат покрај езеро, а Илина во бикини остана без здив, па не ни чудо што Џамбазов се гордее со неа.