Популарната пејачка Тијана Милентијевиќ, попозната како „Жена од султана“, ја разгоре фантазијата со жешки кадри од Занзибар.

Пејачката објави повеќе слики на кои се гледа како позира на жежок песок, во минијатурно бикини, а во прв план го посочи бујниот задник.

На едната фотографија таа позира во стоечка положба и држи пијалок во раката, додека другата поза е резервирана за клекната положба додека пие коктел.

Следбениците на Тијана поради нејзините облини ја споредија со светската пејачка ѕвезда Џенифер Лопез, а никој не остана имун на жешките кадри.

📸

📸

📸

📸