СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Јоци со брутална порака до Оливер Спасовски: Чекај до утре, да видиш на улица колку ќе излезат!

(ФБ статус на новинарката Јорданка Ивановска- Јоци)

Сви*ава Оливер, со мафијашкото подземје, мисли со пи*кици си има работа, а не со мажишта со 18 пара муда, кои од ден на ден се сè побројни!

Мислел изгледа ќе се исплашат од пиштолите и камењата кај Стоковна куќа Мост!

Чек до утре, да видиш на улица колку ќе излезат!