СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Ќерката на Мелита порасна во провокативна убавица: Малата Барбара во бикини изгледа НЕВЕРОЈАТНО (фото)

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ очигледно е горда на својата ќерка Барбара, која како расте станува се поубава и поубава…

За тоа сведочат и фотографиите кои младата Барбара ги споделува на својот профил на Инстаграм.

Имено, наследничката на Мелита деновиве ужива на едно од најубавите места во светот, популарното селце Позитано на Амалфи во Италија, од каде сподели неколу фотографии.

На едни од нив Барбара позира и во бикини, кои само ја истакнуваат нејзината совршена форма на која може да подзавидат многу девојки…

Погледнете:

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸