Инфлуенсерката, писателка и пејачка Нивес Целзијус (40) го искористи топлиот пролетен викенд за да се опушти, но и распушти на сонце.

Нивес на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во тесни бикини покрај базен, а на неа се покажа дека штотуку излегла од вода.

– Тесно!, напишала кратко покрај фотографијата и ја открила локацијата на која одмара.

Бујните гради за малку ќе испаднеа, а коментарите само се редеа:

Во коментарите нејзините придружници и испратија бројни комплименти. Погледнете како изгледа Нивес во галеријата подолу:

View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)