Пејачката Теа Таировиќ ги полуде сите со уште еден жежок танц, а кога го сврте грбот кон камерата збудале многумина.

Теа Таировиќ во домашната јавност е позната и како „кралица на бакшишот“, одново покажа дека „меша со за*никот“ како „миксер“, па повторно е во центарот на вниманието по настапот во еден ноќен клуб.

Откако за малку што не се појави гола на сцената, пејачката измами воздишки кај публиката, но и кај корисниците на социјалните мрежи, во нова предизвикувачка комбинација, со што одново стана Инстаграм атракција.

За овој настап Теа облекла мини проѕирно фустанче под кое јасно и се гледааат танга гаќичките, а голите гради ги прекрила со две панделки врзани околу вратот, додека како навиена „меша“ со задникот следејќи го ритамот.

View this post on Instagram

A post shared by 🎵🎵Bio/la sam tu🎵🎵 (@muzika_biosamtu)

🎥

View this post on Instagram

A post shared by 🎵🎵Bio/la sam tu🎵🎵 (@muzika_biosamtu)