„Ми нудат 10.000 евра за интимни услуги“ – Шок исповед на српска спортистка: „платив 25.000 евра за силикони, шест пати ги оперирав градите“

Спортистката, поранешната задругарка и старлета Љуба Пантовиќ откри дека шест пати одела на операции за зголемување на градите и дека досега за интервенциите платила дури 25.000 евра.

Таа открива дека добива понуди за интимни односи.

-Ми нудат пари за интимни односи и тоа по неколку илјади евра, со таквите се зафркавам и им одговарам: Ало клошар, па за 5.000 евра не станувам од кревет! Потоа тој ќе ја зголеми цифрата до 7000. Еден маж ми напиша: „Срам да ти е, тоа ти се малку пари?!“ Така ги лечат комплексите, мислат дека можат да купат сè. Ми доаѓа да им напишам: „Купи ми куќа во центарот на Белград и твоја сум“. Тогаш би добила благослов од родителите и пријателите. Се разбира, се шегувам.

Љуба открива дека не добива пораки само од мажи.

📸

📸

📸