СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Млад скопјанец пронајден починат- ова е неговиот идентитет

На 28.10.2022 околу 12:40 часот во СВР Скопје е пријавено дека во објект на ул.„Лука Геров“ на подрачје на Ѓорче Петров пронајден е починат Б.Ј.(32) од Скопје.

Од лекар од итна медицинска помош констатирана е смрт без траги на насилство.

Увид на местото на настанот извршиле полициски службеници од Полициска станица Ѓорче Петров, а по наредба на Јавен обвинител телото е предадено за обдукција.