СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

МОТИВОТ ЗАСЕГА Е НЕПОЗНАТ: Триесет и едногодишна жена скокна од петти кат од зграда во Зеница

Вистинската драма се одвивала во населбата Црквице во Зеница, кога 31-годишна жена од Зеница скокнала од петти кат низ прозорецот на зградата во која живее.

Според полицијата, жената во инцидентот се здобила со тешки телесни повреди.

– Жена се фрли од петти кат низ прозорецот на зградата во која живее. Таа се уште е жива, но се здобила со тешки повреди. Со возило на Итна медицинска помош била пренесена во Кантонската болница Зеница за да ѝ биде укажана лекарска помош – изјавија вчераМОТИОР од полицијата за порталот „Аваз“.

Тој посочува дека истрагата треба ги расветли сите околности на овој инцидент. Се уште не е познат мотивот за одлуката на жената да скокне низ прозорецот.