Некогашната Мис бумбум, Сузи Кортез одлучи да му пркоси на снегот и ладното време. Сузи е огромен фан на фудбалот и е страствена навивачка на Барселона.

Мис Бумбум редовно споделува фотографии на Инстаграм профилот каде најмногу го истакнува задникот, а тоа го следат милиони следбеници.