Ана Николиќ продолжува да ја шокира јавноста! Пејачката на Инстаграм објави нов сет фотографии на кои е провокативно облечена.

Среде зима Николиќ прошета низ Белград во гаќички и градник. Носеше само бел мантил.

– Кога одам, не застанувам, не ја допирам земјата и не забележувам никого… Додека тагата зборува со мене – напиша Николиќ со овие фотографии.

Новите фотографии наидоа на голема реакција кај нејзините следбеници, па фановите ја опсипуваа со комплименти.

📸

📸