Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево на булеварот ,,Трета македонска бригада” поточнo кај ,,Раде Кончар”.

Екипи на брзата помош се на местото на несреаќата а засега нема информации дали има потешко повредени лица.

Во моментов полицијата врши увид.