СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

НЕКОЈ НОВ ПУТИН?! Дали во Техеран беше двојникот на Путин, кој се „ДВИЖЕШЕ ЧУДНО“ (ВИДЕО)

Шефот на украинската војно-разузнавачка служба, Кирило Буданов, тврди дека на самитот во Техеран, Русија го испратила двојникот на претседателот, Владимир Путин.

Буданов тврди дека Путин за време на излегувањето од авионот во Техеран, се движел невообичаено брзо и дека бил повнимателен отколку во претходните јавни настапи.

Додал дека Путин изгледал многу несмасно додека се симнувал низ степениците на авионот.

Посетата на Иран беше прво меѓународно патување на Путин од почетокот на војната во Украина на 24 февруари.