Тешка сообраќајна несреќа во населбата Влае на булевар ‘Партизански одреди’. Во незгодата учествувале три возила.

На местото на настанот веднаш реагирале екипи на Брза помош, Противпожарната единица и полиција. Допрва ќе се врши увид.

Според неофицијалните информации во несреќата се повредени две лица.

📷

📷