СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

НЕЗАМИСЛИВА ТРАГЕДИЈА: Мајка ја пронајде мртва својата 24 годишна ќерка

Најголемата болка што може да ја почувствува еден родител ја доживеала една жена од грчкиот град Ханиа, кога вчера утрото ја пронашла мртва својата 24-годишна ќерка.

Несреќната девојка била во несвест кога мајка ѝ се доближила почнала да вика помош.

Обдукцијата треба да даде одговори за причините за трагедијата што го шокираше ова населено место на островот Крит.