Хрватската нимфа Нивес Целзиус не престанува да го прегрева Интернетот со своите провокативни, разголени фотографии на личните профили, кои секојдневно кружат по социјалните мрежи.

Овој пат пејачката и актерка го усвити своето Фејсбук стори, откако на него сподели клипче во кое се снимала како се сонча пиштол гола!

Брутално провокативна со еротски набој пуштен на најјако, хрватската убавица предизвика вистинско цунами од прегледи на нејзиниот профил кој беше поплавен од посети.

Најприсутни секако припадниците на посилниот пол, кои не симнуваа погледи од голата Нивес, која ладно „кулира“ пиштол гола испружена на стомак.

И додека под неа кипат огромните гради на бујната убавица, на моменти се гледа и нејзината гигантска овална задница.

На неа за миг ѕирка исцртаната тетоважа некаде во пределот над задникот, иако не може точно да се види што тоа Нивес има истетовирано одзади?!

Впрочем, како и однапред, каде отпорано е познато дека во пределот над меѓуножјето во ерогената зона која се нарекува „венерин брег“, хрватската нимфа исто така има тетоважа.

Испишани букви, некаква порака украсена со други уметнички „тату детали“, кои преку слабината, најверојатно завршуваат некаде во подножјето на грбот, над задникот, на половината.

Нешто што само ретките среќници имаат можност да го видат одблизу во живо, па затоа и не ни чудо што машката љубопитност оди до таму што поединци отворено ја прашаа голата Нивес: „Што ли ти пишува на венериниот брег?“ – не сметајќи го прашањето за грев!

📸