СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

НОВА ФАТАЛНА КРВАВА ПРЕСМЕТКА: Едно лице е убиено ноќеска во тепачка пред ноќен клуб во Ниш

Едно лице е убиено, а друго е рането во пресметка со ножеви што се случила вечерва околу три часот на улицата 7.јули во Ниш пред ноќен клуб, објавија утрово српските медиуми.

Како што дознава „Блиц“, еден маж им подлегнал на повредите, додека другиот со повреди е префрлен во клиничкиот центар во Ниш.

Според Блиц, нишката полиција го пронашла осомничениот за убиството и го привела.