СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Новинарот Ландов: Е ова ми беше пред очи, среќа па постојат и снимки (ВИДЕО)

(ФБ статус на новинарот Кристијан Ландов)

Е ова ми беше пред очи. Среќа па постојат и снимки.

Полицаецот дел од кордонот, се двои од колегите и наместо кон лицата кои фрлаа со различни предмети се упати кон граѓанин кој дофрлаше од страна.

Му се доближи, го удри двапати со пендрак и се врати кај колегите кои постапуваа согласно наредба од командир да се растера толпата и да се уапсат лицата кои фрлаа со предмети кон кордонот.

И ајде од почеток, Имаше повредени полицајци. Имаше натепани демонстранти без причина. Немаме оправдување само за францускиот предлог.